Українська академія друкарства
  • E-mail: kafedra.zhurnalistyky.pr.uad@gmail.com
  • Телефон: +(380)-32-242-2359

Судин Андрій Юрійович

worker cтарший викладач

На даний момент нема дисциплін викладача

На даний момент нема розкладу викладача

Випускник Українського поліграфічного інституту (нині ‑ УАД) за спеціальністю «Журналістика. Редагування рекламної і інформаційної літератури» (1980 р.)

 Основний напрям наукових досліджень:

маркетинг і менеджмент, підприємництво у сфері медікомунікацій, соціокультурні аспекти реклами і піару у сфері видавничої і поліграфічної галузей, ринку інформаційних послуг. Опубліковано понад 150 статей публіцистичного, журналістського, науково-пізнавального, наукового характеру в друкованих (в тому числі фахових) і інтернет-джерелах. Був одним із ініціаторів і виконавців у 2008 – 2009 роках бюджетної теми «Дослідження процесів книгокористування серед молоді»

 Професійний вишкіл:

Понад 25 років журналістського досвіду (із них, утому числі, 14 – підприємницького видавничого у галузі пресо-і книговидання), десятки публікацій у радіо- і тележурналістиці. Робота журналістом у ЦЕНТІ, позаштатним кореспондентом Львівського обласного радіо, коментатором з економічних питань на Львівському обласному телебаченні, редактором щотижневої газети Української академії друкарства «Радянський поліграфіст», редактором газети «Підзамче» Шевченківської районної ради народних депутатів, редактором відділу фінансів і банківської діяльності газети «Діло», реактором додатку «У світі пригод» до газети «Молода Галичина», випусковим редактором суспільно-політичного всеукраїнського журналу «Універсум» і співзасновником видавництва «Універсум», співзасновником і головним редактором галузевого всеукраїнського журналу «Палітра друку» (від 1994 по 2006 р.), видавцем і редактором низки художніх, науково-популярних і наукових видань, засновником і модератором інтернет-ресурсу «Книгобачення» (від 2007 р.).

Стажування (1999-2001 рр.) за програмою «Темпус Таціс»: в університеті «Оксфорд Брукс» (м. Оксфорд), «Вища школа економіки, техніки і культури» (м. Лейпциг), курсів підготовки фахівців для видавничої справи в Іспанії (м. Мадрид), а також протягом двох сезонів всесвітньої книжкової виставки у м. Франкфурті-на-Майні. Семінар-тренінг «Мас-медіа та судова система» (в рамках проекту «Україна: верховенство права» Агентства США з міжнародного розвитку USAID) (Інститут медіа права), (Київ, 2009); семінар «Практика фактчек в Україні – можливості і перспективи» (Львів, 2017)

 

e-mail: celbyfyl@gmail.com

Події кафедри

жов
26
Українсько-польська онлайн-конференція «На шляху до Європейського Союзу»

10:00 — zoom ауд.

кві
23
онлайн-зустріч з Юлією Янчар, піар-менеджеркою Фонду Олени Пінчук

13:00 — zoom ауд.

кві
09
онлайн-зустріч з Романом П'янковським, власником рекламного агентства Pro Target&SMM

15:00 — zoom ауд.