Українська академія друкарства
  • E-mail: kafedra.zhurnalistyky.pr.uad@gmail.com
  • Телефон: +(380)-32-242-2359

Огар Емілія Ігорівна

worker завідувач кафедри,
доктор наук із соціальних комунікацій,
професор

Понеділок

Пара Дисципліна Група Аудиторія
3 Типологія медіа Рм-51 418
Типологія медіа Рм-51 418
4 Соціальна реклама Ркм-51 321
- - -

Середа

Пара Дисципліна Група Аудиторія
2 СМК (Сучасні маркетингові комунікації) Рк-31 418
СМК (Сучасні маркетингові комунікації) Рк-31 418
3 Копірайтинг Рк-41 418
Копірайтинг Рк-41 418

завідувачка кафедри ПР та журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор

Вищу освіту здобула в Українському поліграфічному інституту імені Івана Федорова (з 1994 р. Українська академія друкарства), диплом з відзнакою, спеціальність «Журналістика», спеціалізація «Редагування наукової, технічної, інформаційної, рекламної літератури».

Викладає з 1991 р. на кафедрі видавничої справи і редагування ( від 2016 р. кафедра медіакомунікацій), з 2019 р. на кафедрі ПР та журналістики УАД.

Тема дисертації на здобуття наукового ступеню доктора наук із соціальних комунікацій «Новітня українська дитяча книга: соціокультурний, комунікативний і видавничий виміри», спеціальність «теорія та історія соціальних комунікацій»,  спеціалізована вчена рада   Київського національного університету імені Тараса Шевченка Інституту журналістики (2013 р.).

Наукові зацікавлення:

лінгвостилістичні, зокрема термінознавчі проблеми редагування різних видів літератури; тенденції розвитку науково-популярного і дитячого книго- та пресовидання в Україні й світі, сегменту цифрових медіапродуктів для дітей;  рекламні та PR-технології у видавничому бізнесі,  книжкова журналістика.

У науковому та науково-методичному доробку – понад 200 публікацій: монографії, навчальні та навчально-методичні посібники, українсько-російський словник-довідник з видавничої справи, наукові статті в українських та закордонних виданнях. Керує аспірантами від 2002 р., від 2016 р. – здобувачами вищої освіти третього (доктор філософії) рівня за спеціальністю 061 «Журналістика».  Членкиня IRSCL (Міжнародного товариства досліджень дитячої літератури) з 2003р., учасниця Конгресів IRSCL, щорічної конференції «The Child and the Book». Членкиня редколегії міжнародних наукових збірників «Filotelknos. Children’s Literature – Cultural Mediation – Anthropology оf Childhood: (Польща,  Вроцлавський університет), «Acta Humanitarica Universitatis Saulensis» (Литва, Шяуляйський університет) та ін.

Професійний та експертний досвід:

участь в журі всеукраїнського рейтингу «Книжка року», щорічного конкурсу «Найкраща книга Форуму видавців», у підготовці акцій у межах дитячого кластеру Букфоруму («Форуму видавців у Львові»), Дитячого Форуму, співпраця з Українською бібліотечною асоціацією. Заступник голови журі щорічного конкурсу Львівської міської ради на краще україномовне видання; експерт загальнонаціонального соціологічного дослідження читацьких звичок і ставлення до читання у межах проекту BookPlatform, підтриманого Eastern Partnership Culture Programme (Форум видавців спільно із Компанією pro.mova) (2013-2014) та ін.

e-mail: emilijuly@gmail.com

Події кафедри

жов
26
Українсько-польська онлайн-конференція «На шляху до Європейського Союзу»

10:00 — zoom ауд.

кві
23
онлайн-зустріч з Юлією Янчар, піар-менеджеркою Фонду Олени Пінчук

13:00 — zoom ауд.

кві
09
онлайн-зустріч з Романом П'янковським, власником рекламного агентства Pro Target&SMM

15:00 — zoom ауд.